مدیر سایت
چهارشنبه 1395/03/05
thumb1

هر چند که پشتکار و سخت کوشی همیشه جزء خصیصه های ارزشمند شناخته شده است، اما می توان به این موضوع از دریچه ای دیگر نگاه کرد. بعضی اوقات می توان با استفاده از یک دیدگاه هوشمندانه، از فشار کار کم کرد؛ ضمن این که به نتیجه ای مشابه و حتی بهتر رسید. در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
مدیر سایت
دوشنبه 1395/02/20
thumb1

در این مقاله چکیده ای از مبحث " نردبان فرهنگ ایمنی " زیر مجموعه دوره فرهنگ HSE را جهت آشنایی خوانندگان با این مبحث ارائه خواهیم کرد .

ادامه مطلب
مدیر سایت
یکشنبه 1395/02/19
thumb1

در حالی‌که اغلب توجه‌ها در رابطه با امنیت، به مسایلی روزمره مانند داستان FBI و آیفون رمزنگاری‌شده یا رمزنگاری دوطرفه در اپلیکیشن Whatsapp جلب شده، هنوز بسیاری از افراد از اهمیت HTTPS آگاهی کافی ندارند. در ادامه‌ی این مطلب می‌خواهیم بگوییم که HTTPS‌ چیست و چرا مهم است. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
مدیر سایت
سه شنبه 1395/02/07
thumb1

با محبوبیت روزافزون حسگرهای تصویر ‏CMOS‏ بدلیل امکانات بالاتر در ارائه تصاویر، سیستم های نظارت تصویری آنالوگ سنتی ‏در حال تحول عظیمی می باشند. تولید کنندگان دوربین های امنیتی در حال ارائه راه حل های آنالوگ جدید با وضوح بالا ‏HD‏ ‏هستند، که، ‏HD-SDI، ‏HD-CVI، ‏HD-TVI، و در حال حاضر ‏HD-AHD‏ حاصل این تحول می باشند. همه آنها قرار است که ‏بتوانند تصاویر با وضوح ‏‎720P/ 1080P‎‏ و بالاتر ارائه دهند در حالی که انتقال ویدئویی آن در طول کابل کواکسیال سنتی انجام ‏گیرد. دوربین های ‏HD-SDI‏ و دی وی آر های ‏HD-SDI ‎‏ بعنوان پیشکسوت و گران قیمت ترین تجهیزات آنالوگ ‏HD‏ در میان ‏آنها است، که این هزینه بالا، دلیل اصلی عدم استفاده گسترده در میان سیستم های نظارت آنالوگ ‏HD‏ است. در مقایسه با ‏HD-‎SDI، دوربین های بر پایه سه فن آوری دیگر بسیار رقابتی هستند.‏

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیکی خود را وارد نمائید


اطلاعات تماس

  تلفن : 66713149-021
  پست الکترونیکی : info@hamicam.ir
  وب سایت : www.hamicam.ir

آدرس : تهران - خیابان جمهوری اسلامی - بعد از چهارراه سی تیر - کوچه نوبهار - ساختمان طوبی - واحد